Postavte se na vlastní nohy

Nebankovní sektor se postavil na vlastní nohy. Zvládnete to také? Banky to sice nechtěly dovolit, ale bohužel musely, protože se svými složitými pravidly a veškerým vyřizování je půjčení peněz v bance velice složité a zbytečně náročné.
Chcete se také postavit na vlastní nohy? My jsme to udělali! Jsme česká společnost, která má vlastní kapitál, se kterým nakládá a disponuje podle uvážení a podle možností. V dnešní době už konkurujeme bankám. Jsme schopni zajistit velice zajímavé, nízké měsíční splátky. Dokonce můžeme zařídit i nízký úrok, podobný jako byste dostali v běžné bance.

člověk bez domova

U nás můžete navíc mít záznam v registru. Nevadí záznam v bankovním ani nebankovním registru. Dokonce můžete mít exekuce nebo jiné finanční problémy.

Ocenění nemovitostí

Ocenění vaší nemovitosti provedeme opravdu rychle, než řeknete hypotéka. Nepotřebujeme k tomu totiž žádné schůzky. Nemusíte čekat týdny na schůzku a další měsíce na celkové vyřízení. Ocenění vaší nemovitosti provedeme online. Všechno se dá zvládnout za 24 hodin a je to úplně zdarma. Stačí, když nám zašlete fotografie nemovitosti na náš e-mail: info@hypotekybezregistru.cz.

hromada rublů

Předem nic neplatíte! Jsme často ještě rychlejší než americká hypotéka. Splatnost úvěru je až 30 let. Financujeme všechny druhy nemovitostí https://www.hypotekybezregistru.cz/.

Vyplacení úvěrů probíhá do několika málo dní od podpisu úvěrové dokumentace. Samozřejmě se dá dohodnout i expresní čerpání. To znamená, že dostanete peníze v den podpisu smlouvy.

  • Nabízíme podnikatelské a spotřebitelské úvěry:
  • Jste firma nebo podnikatel a potřebujete peníze? Zajistíme vám hypotéku pro vaše potřeby. Splatnost až 30 let. Doplacení kdykoliv bez sankcí. Poskytujeme půjčky na zástavu nemovitostí pro podnikatele, vyplácíme exekuce, nabízíme konsolidaci půjček, nevýhodných úvěrů a vyplacení drahých zástav. Dále nabízíme kompletní oddlužení nemovitosti.

silueta u globusu

Výhody:

  1. Expresní schválení.
  2. Doba splácení až 30 let.
  3. Až 70 % z hodnoty nemovitosti.
  4. Stačí dodat 10 fotek k ocenění.