V případě odmítnutí v bance

Co dělat v případě, že si potřebujete půjčit peníze, ale v bance Vás odmítli? Můžete vyzkoušet nebankovní společnost. Ty bývají tolerantnější a poskytují mnohdy úvěry i klientům, kteří mají záznam v registru.obývací pokoj, bílá podlaha
Samozřejmě, je to něco za něco
Je pochopitelné, že pokud potřebujete půjčku, jdete do banky a tam neuspějete, že je asi něco špatně. Možná Vám rovnou řekli, že máte negativní zápis v registru dlužníků. To znamená, že jste někdy v historii zapomněli zaplatit splátku nějaké jiné půjčky, zapomněli jste zaplatit jeden měsíc paušál za telefon, nezaplatili jste poplatek, splátku, úhradu faktury či cokoliv dalšího nebo máte přímo dluhy nebo exekuce. To se bohužel může stát a s tím už nic neuděláme. Zápisy se vymazávají automaticky až po několika letech.
Nebankovní půjčku si tedy mohou vybrat právě ti lidé, kteří byli v bance odmítnuti, protože nebankovní společnosti poskytují úvěry i klientům se záznamem. Samozřejmě je to něco za něco, takže určitě můžete počítat s vyšší úrokovou sazbou než v případě, kdybyste žádný záznam neměli. To je zřejmě logické a pochopitelné.
Pokud jsme v bance odmítnuti, hledáme alternativy, jak situaci vyřešit.

Nebankovní společnosti však nejsou poslední možností

Jejich půjčky a úvěry totiž využívají i lidé, kteří například nedůvěřují bankám nebo hledají jiné způsoby, jak si půjčit peníze. Tyto půjčky a úvěry tedy využívají i lidé, kteří mají čisté záznamy dlužníků, tedy nemají žádný zápis. Využívají je proto, že nebankovní společnosti mají optimálně nastavené podmínky, vše snadno a rychle u nich vyřídíte. Dobu splatnosti si volně nastavíte od jednoho roku až třeba po třicet let. Nemusíte dokládat ani žádné složité papírování, vyřízení je jednoduché a snadné.béžový dům, velká garážová vrata

  • Pokud zvolíte americkou hypotéku, tak se automaticky ručí nemovitostí. Ručit můžete jakoukoliv nemovitostí na území České republiky. Získáte až 70 % v případě nebankovního úvěru a dokonce až 90% v případě americké hypotéky.
  • Americká hypotéka bez dokládání příjmů Americká nebankovní hypotéka je možnost, jak získat finance. Jedná se o bezúčelnou půjčku. Peníze tedy můžete využít na cokoliv, co potřebujete zaplatit a ručíte nemovitostí.