Život bez sexu

Sex není jen o uspokojení základních životních potřeb, ale i prohloubení partnerského vztahu a o udržování intimity. Kromě psychického potěšení nám samozřejmě dodává i potěšení na fyzické úrovni. Nejde ale jen o potěšení, nýbrž i o to, aby naše těla správně fungovala. Kvalitní sex má vliv na to, jak funguje naše rozmnožovací soustava. Je to prevence vážných onemocnění.

ořezaný banán

K aktu je potřeba kvalitní erekce, bez ní to prostě nejde. Jenže co dělat v případě že je erekce krátká nebo slabá? I kvalita sexu má samozřejmě na vztah vliv, a nedostatečná délka aktu nepotěší jak muže tak ženu. To může vést k hádkám a v krajním případě i ke krachu vztahu. Jak tomu zabránit? Jednoduše, je potřeba pečovat i o sebe, aby byla erekce opravdu kvalitní.

Muži často trpí poruchami erekce. Je to bohužel zcela běžný jev, kterému se nevyhne žádný muž. V pubertě jde spíše o nevyváženou hladinu hormonů a stud v kombinaci se strachem, ale starší a zralejší muži mají problémy s erekcí zejména kvůli poklesu testosteronu a špatné životosprávě. Pokud se o vás objevily potíže s erekcí, je dobré navštívit lékaře, protože může jít o známku nějaké nemoci. Pokud budete mít všechna vyšetření v pořádku, můžete se začít zajímat o to, co udělat pro prodloužení erekce.

soplňky stravy

Na trhu je poměrně hodně přípravků, které slibují že vaše erekce po nich bude dlouhá a hlavně pevná. Je na vás, jaké přípravky se rozhodnete vyzkoušet, ale na škodu není ani přírodní cesta. Existuje mnoho bylinek, které se používají k léčbě těchto potíží celá staletí. Mezi ně paří například masa peruánská a kotvičník s argininem. Tento vzácný koktejl má vliv na vaše libido, výdrž a samozřejmě i na kvalitu erekce. Hledejte proto přípravky nebo samotné bylinné směsi s tímto složením a pokuste se upravit i svou životosprávu, protože i ta má samozřejmě na sex vliv.