Za bydlení nemusíte platit horentní sumy

Jsou pro vás standardní byty finančně nedosažitelné? Nevadí, i tak si můžete vlastní bydlení koupit a nebude se jednat o žádnou nuznou pastoušku.

Za bydlení nemusíte platit horentní sumy

Každý by chtěl asi žít ve svém a donedávna to celkem vycházelo, alespoň co se týče České republiky. Jenže pak začaly obytné nemovitosti zdražovat raketovým tempem a dnešní ceny rozhodně nejsou nastavené pro každého. Kdo nešetří každou korunu nebo se nechcete na několik dekád zadlužit u některého z bankovních domů, ten si dnes prostě nekoupí ani malý kamrlík, natož pak byt pro celou rodinu. Samozřejmě, že se stále najdou poměrně levné obytné nemovitosti, ovšem to jsou pouze výjimky, které navíc většinou leží v nepříliš oblíbených lokalitách.

Pořídit si vlastní bydlení není dle všeho žádný med, tedy pokud člověk nechce bydlet někde na samotě nebo ve vyloučené lokalitě. To však neznamená, že by to nešlo jinak. V případě, že chcete bydlet ve svém a zároveň nemáte takové finanční možnosti, abyste si pořídili byt, můžete si stále koupit mobilní dům celoroční.

Ušetřete za bydlení

Bydlení, že které se nebudete muset stydět

Je pravdou, že mobilní domy nemají u většinové společnosti příliš dobrou reputaci. Je to hlavně dáno tím, že se ji neustále pletou s obytnými přívěsy, respektive s maringotkami z pouti nebo od cirkusu. Je sice pravdou, že některé verze k nim nemají daleko, ale nejmodernější modely jsou vhodné pro celoroční bydlení, a to nejen pro jednotlivce nebo páry, ale i pro rodiny s dětmi. Rozhodně se ta takové bydlení nebudete muset stydět. Navíc jako bonus dostanete plně zařízený interiér, a to jak nábytkem, tak i elektronikou. Neberte to za tu cenu.

Bydlení může být i levné

Stavební povolení? Není potřeba

Krom ceny a docela velkého prostoru jsou mobilní domy výhodné i z toho důvodu, že se reálně nejedná o stavby, alespoň ne podle zákona. Nedisponují totiž základy. To má celou řadu výhod. Předně, nebudete potřebovat stavební parcelu. Stačí vám obyčejný pozemek. Výhodou bude, když bude mít připojení na vodu a elektřinu. Také nebudete muset běhat zbytečně po stavebním úřadě. Prostě jen podáte ohlášku a máte to vyřízené.