Všechny nabíjecí kabely hravě nahradíte jedním univerzálním

Představte si, jak by to u vás doma bylo pěkné, kdyby se vám všude nepovalovaly různé kabely. V dnešní době je běžné, že každý obyvatel domácnosti má svůj vlastní mobilní telefon, ale ještě častěji mají lidé telefony dva – jeden domácí a druhý pracovní. Jenže jak už to tak bývá, kolik telefonů máte, tolik míváte zpravidla i různých koncovek. Takže není vyhnutí tomu, aby se u vás na podlaze anebo na stole pravidelně nepovalovaly různé změti gumových kabelů, ke kterým lze navíc připočítat i ty pro nabíjení tabletu a notebooků, a případně i dalších zařízení. Nicméně jisté je, že ať už těchto kabelů máte doma více anebo třeba jen dva, tak na ně zpravidla nebývá ani trochu pěkný pohled.
kabel apple

A ještě více nepříjemné je to v případě, kdy se máte vypravit na dovolenou anebo na nějakou pracovní cestu. Všichni rádi cestujeme nalehko, s málo zavazadly, ideálně s jedním kufrem a jedním příručním zavazadlem, do kterých směstnáme to nejnutnější, bez čeho se nedokážeme obejít. Jenže v případě, že s sebou na cesty bereme také mobilní telefony, tablet a notebook, tak je nevyhnutelné, abychom s sebou nevzali také nepříjemné klubko různých kabelů, které nám zabírají zbytečně mnoho místa, jež bychom raději využili jinak, účelněji.
podnikatel s mobilem
Jak to ovšem zařídit, abychom se jednou provždy mohli zbavit hromady nezbytných nabíjecích kabelů? Lze to jednoduše udělat tak, že si pořídíme jeden praktický univerzální nabíjecí magnetický usb kabel, který všechny ostatní nahradí. Funguje to tak, že máte k dispozici jeden kvalitní nabíjecí kabel s několika malými vyměnitelnými koncovkami. Tu správnou koncovku jednoduše zastrčíte do přístroje, který potřebujete nabít a k ní pak přiložíte zmíněný kabel. Díky magnetickému působení dojde k propojení koncovky s kabelem a nabíjení může začít. Koncovky drží pevně a jsou malé, takže vám společně s kvalitním kabelem nezaberou už ani trochu zbytečného místa navíc.