Nevěřte všemu, co se říká

Potřebovali byste si půjčit peníze, jenže máte onen prokletý záznam v registru dlužníků, který vám prakticky znemožňuje požádat si o půjčku v kdejaké bance? Pak vás při hledání možností, na koho by se ještě dalo obrátit, možná uhodí do očí nabídka nějaké té hypotéky bez registrů.
Jak jenom vás taková https://www.fahd.cz/hypoteka-bez-registru/ může v první chvíli překvapit a potěšit! Protože se tu nabízí něco, co pro vás může být doslova spásou v nouzi nejvyšší. Jenže jaké pak bude vaše zklamání ve chvíli, kdy si tu o půjčku zažádáte a ke svému zděšení zjistíte, že navzdory svému názvu tu do registrů nahlížet budou!

ochrana

Podlost? Ale kdeže! V případě toho ‚bez registrů‘ nejde o nic jiného než o pouhý zažitý název, který neznamená, že do registrů nenahlížejí, ale že je pouze neberou zase až tak vážně a často nějaké ty záznamy tolerují.

V případě hypotéky bez registrů se jedná výhradně o úvěry pro podnikatele a firmy, jež mají sloužit k podpoře podnikání, a do registrů se tu nahlíží výlučně proto, aby se zjistilo, zda ten který žadatel není předlužený. A naopak může takový čistý štít v případě registrů znamenat i až o polovinu nižší požadované úroky, jež mohou být již od tří procent.

Spotřebitelé nebo ti, kdo nepotřebují peníze pro podnikání, se pak k hypotéce bez registrů nedostanou a musí ‚se spokojit‘ s nebankovní hypotékou. Kde se do registrů nahlíží běžně, ale i zde se leccos toleruje. Tady jde hlavně o to, aby poskytnutý úvěr odpovídal žadatelovým příjmům, aby ho tento dokázal bez problémů splácet.

hypotéka

Ať tak či onak, úvěr tu získat lze. A to i v případě, že není žadatelův registr dlužníků bez poskvrnky. Vše se tu dá navíc vyřídit rychle, bez zbytečného papírování, s dlouhou dobou splatnosti a nízkými splátkami podobnými těm bankovním. Pokud žadatel nedokáže příjem vůbec doložit, lze vzít zavděk i spoluručitelem, veškeré služby jsou tu pro klienta zdarma, nic se neplatí předem. Stačí jen zastavit nemovitost a vše jde jako po másle.
A najednou je vlastně jedno, že se navzdory názvu do toho registru přece jenom podívali, že?