Mějte vodu stále při ruce

Ne, opravdu nemusíte denně vypít litry vody. Všeho s mírou. Ale nemělo by se Vám stát, že si v pozdním odpoledni vzpomenete, že jste se ještě nenapili. A to je řeč pouze o vodě. Není řeč o kávě, rumu, nebo jiných destilátech. Pokud se nepřinutíte vypít alespoň litr dopoledne a litr odpoledne, potom se nemůžete divit tomu, že Vás bolí hlava, nebo máte jiné nepříjemné příznaky, které nedostatek tekutin v těle způsobuje.
detoxikační nápoj.jpg

Jak se ale donutit?

Víte, když máte problém vzít skleničku, nalít do ní vodu a vypít ji, potom si pomozte jinak. Kupříkladu skleněná láhev s uzávěrem, stojící plná vody na stole, Vás může k pravidelnému doušku vody přinutit. A to jen tak mimochodem.
voda s citronem.jpg

Voda je vzácný dar.

Berte to tak, že naše tělo je tvořeno 60 až 70 procenty naší hmotnosti. To není málo, viďte? Ale my ji musíme tělu dodávat, aby nám tělo dobře pracovalo. A Vy jste si mysleli, že je to tuk, co nosíte stále s sebou. Inu, ten tam máme také, co si budeme povídat! V každém případě naše tělo pracuje, jako jeden složitý chemický proces. A když mu něco schází, potom může nastat problém. Voda je vážně důležitá pro náš organismus.

Nezanedbávejte se.

Pořiďte si tedy skleněnou láhev s uzávěrem do práce, na zahrádku, domů, prostě všude tam, kde trávíte čas a postavte ji na dosah ruky. Abyste prostě nezapomněli, že se čas od času musíte napít.

Hlavně si dejte pozor na to, abyste nechtěli dohnat denní limit večer.

· Za prvé se nemusíte v noci vyspat, protože byste běhali každou chvíli s plným měchýřem.

· A za druhé, a to možná ani nevíte, vypitím velkého množství vody najednou večer Vám může ráno přichystat pěkné pytlíky pod očima!

Víte, taková skleněná láhev s uzávěrem je lepší, než kdejaký plast.

Sklo a plast se nedá srovnávat, co se kvality týče. A navíc naše láhev vyrobená ze skla a s uzávěrem je lehoučká, téměř nerozbitná a hlavně elegantní. Díky tomu, že nemá žádné záhyby, nebo šroubování, se také dobře udržuje v čistotě!