Odpočinek v Lednici


Krásné ubytování v srdci Lednicko-Valtického areálu se spoustou přírodních zajímavostí a nezapomenutelných zážitků. To nabízí jedinečné ubytování v Lednici . Hotel poskytuje krásně zařízené pokoje ve třech variantách. Rodinné pokoje jsou určeny pro četné rodiny nebo skupinu kamarádů. Pokoj je velice prostorný. Nabízí samostatnou ložnici a obývací pokoj. Z pokoje je krásný výhled na slepé rameno Dyje. Dalšími pokoji jsou Deluxe a Standard. Pokoje jsou moderní a nejsou tak prostorné. Ve vybavení pokojů je připojení na Wi-Fi, trezor, minibar, satelitní televize a vysoušeč vlasů.
zámek lednice morava
Hotel disponuje padesáti pokoji a sto pěti lůžky. V letním období je možnost využít venkovní bazén s opalovacími lehátky. Bazén je dostatečně velký, aby si člověk mohl zaplavat. Aby vám nic nechybělo, je tu i letní bar s občerstvením letních nápojů, zmrzliny. Hotel vám zapůjčí ručník i župan, pro pohodlné přesunutí až k bazénu. Pro zimní období, ale i to letní má hotel otevřený wellness. Nabízí vířivou vanu, infrasaunu, finskou saunu pro šest lidí a rozšířenou volbu masáží. Zažijete odpočinek a odreagování od běžného dne. Tělo se dostatečně uvolní a prospěje prokrvení, prohřátí svalstva a pomůže k pozitivní náladě. K radosti určitě přispějí kouzelné památky. Zámek Lednice, minaret, Janův hrádek, Chrám Tří Grácií. Apollónův chrám je významný svými osmi dórskými sloupy, za kterými je schovaný reliéf boha Apollóna na slunečním voze.
fontána v parku
Na vrchní ploše je terasa, která je přístupná celoročně. Z terasy je krásný výhled na Mlýnský rybník. Valtice s vinařskou tradicí a zajímavými místy, jako jsou zámek Valtice, podzemí, kolonáda na Reistně, zámek Rendez-vous. V nedaleké blízkosti je Mikulov s dlouholetou historií a krásnými památky. O zajímavosti nebudete mít nouzi jen vybrat ty, které vás uchvátí nejvíce.

Nezařazené