Objednete si podle svých kalorických tabulek

U hubnutí je pohyb zdravý a podpoří naši snahu shodit nějaký ten kilogram. Ale jídelníček, jeho správné složení tak, aby byly zastoupeny všechny výživové složky, byl plný správných vitamínů, a obsahoval dostatečný poměr bílkovin, tuků a sacharidů, zároveň byl pestrý, dá někdy pěkně kuchařinkám zabrat. Většina strávníků ani neřeší a ani nezná pojem makronutrienty, tak se nazývá tato „svatá trojice“ (bílkoviny, tuky, sacharidy).

zdravá strava

Proto se s tím netrapte a když hodláte zhubnout nebo chcete prostě jen jíst zdravou stravu, najeďte na internet a objednejte si to, na co máte chuť. Zdravá výživa Praha vám zaručeně ukuchtí jen z nejlepších ingrediencí, které umí skutečně lahodně namíchat. Poměr živin, tím máme na mysli bílkoviny, sacharidy a tuky, se může lišit u například studenta anebo těžce manuálně pracujícího člověka. Je dobré znát svůj Body Mass Index, což je poměr váha a výška. Používá se velmi často již jen zkratka BMI a na každou váhu a výšku v centimetrech spolu si dokážete sami spočítat index tělesné hmotnosti. Pro zdravý životní styl je docela důležité znát svůj BMI proto, abychom v případě potřeby zvýšili pohybovou aktivitu nebo přešli k náročnějšímu cvičení, kde budeme spalovat rychleji nežádoucí tuky anebo abychom si upravili jídelníček.

Zdravá strava je jistě důležitá a správné složení, a hlavně pravidelné stravování vede k rychlejšímu úbytku na váze. Jestliže zařadíte pohyb, kromě toho, že zvýšíte bazální metabolismus a podpoříte rychlejší spalování nežádoucích tuků, získáváte na fyzičce a celkové kondici.

kondiční běh

Nechcete-li trávit čas nakupováním a vařením, není nic snazšího než si podle svých kalorických tabulek vyhledat to správné jídlo, objednat ho a už se vám veze domů na určenou adresu. A vy za ušetřený čas, který byste jinak věnovali kuchtění, se můžete jít proběhnout do parku.