Hra, při které se odreagujete, vytvoříte vlastní tým a pobavíte se s přáteli


Nehledě na to, že trénujete střelbu se zbraní, strategii a své ostatní dovednosti. Zvyšují se vaše schopnosti vnímání, prožíváte vše naživo! To všechno je laser game. Populární, moderní a výjimečná hra, kterou můžete hrát ve dvou základních arénách.

IMG_8111

  1. Tajemný labyrint

Překvapte spoluhráče a zarezervujte si tajemný labyrint. Prostředí, ve kterém si užijete spoustu zábavy. Naživo zde utvoříte tým, který bude pronásledovat a likvidovat nepřátele. Vezmete si zbraň do rukou, střílí se laserem, takže pokud zasáhnete nepřítele přímo, vypadává ze hry. Zlikvidujte nepřátele. Vše je naživo! Díky tomu si můžete opravdu na vlastní kůži vyzkoušet, jaké to je, když se chcete schovat, když někoho pronásledujete nebo když jste nervózní a bojíte se odhalení nebo toho, že vás nepřítel trefí. Buďte rychlejší, bystřejší a zlepšujte si své zkušenosti a dovednosti, abyste dosáhli úspěchu – čili výhry!

  1. Dávné Aztécké ruiny

Pobavte se s přáteli v prostředí bájných a legendárních aztéckých ruinách. Zde vás čeká nepřítel, který vás bude chtít zneškodnit. Vytvořte dva týmy o různě velkých skupinkách a jděte do sebe! Počet osob si můžete zvolit sami, od jednoho až po 16 hráčů. Prostor je poměrně velký, takže zde můžete využít různou strategii. Nepřítel vás odhalí pouze tehdy, budete-li nepřipravení. Buďte první, kdo vyrazí a zlikviduje nepřítele. Zvolte si mód hry, jaký budete chtít. V každé aréně je možnost na výběr hned z několika různých her. Hrát můžete jako začátečníci, jako pokročili i jako experti.

lasergame_aztec01

K tomu všemu pro vás máme další bonusy

  1. Příjemné parkování – můžete zaparkovat přímo u herny nebo v blízkém okolí. Parkovat můžete přímo u nás ve dvoře.
  2. Dárkové poukazy – věnujte někomu blízkému hru, kterou může hrát se svými přáteli. Díky tomu věnujete zábavu, energii, nevšednost, něco originálního a naprosto výjimečného. Baví to muže i ženy, takže tím potěšíte opravdu každého!
  3. Členství – pokud budete hrát častěji, pak budete odměněni. Samozřejmě vnímáme to, jestli se k nám lidé rádi vracejí, a proto odměňujeme věrné členy nižší cenou.